Top 6 z nowego katalogu IKEA – moje typy

Przyszedł ten czas w roku.. magiczny czas. Czas nowego katalogu IKEA. Kocham IKEA słuchajcie. Co to jest za sklep. Jeśli się urządzaliście niedawno to na pewno się ze mną zgodzicie, że NIE MA drugiej takiej firmy meblarskiej, która zarówno instrukcje jak i technologie składania mebli opanowała po prostu do levelu majstersztyk.

Co przyjadą meble z jakiejś innej firmy to a to rurka nie pasuje, a to coś trzeba zgiąć, żeby weszło. Dajcie spokój, szkoda gadać.

Tylko w IKEI wszystko pięknie do siebie pasuje, a śrubek jest zawsze dokładnie tyle, ile trzeba – nie mniej, nie więcej.

Żeby w życiu było tak łatwo jak w tych instrukcjach, to wszyscy bylibyśmy szczęśliwi. Nie byłoby ani wojen ani koronawirusa.

A tak to jest jak jest 😂

Dziś moje top 6 z nowego katalogu IKEA – zdjęcia są podlinkowane do artykułów na stronie IKEA.

  1. Dywan tkany na płasko – MELHOLT – 249 zł

Piękny, naturalny, mega zgodny z tym, co mi aktualnie gra w duszy

2. Stół SKOGSTA – 1899 zł

Świetny, industrialny klimat

3. Krzesło YNGVAR – 399 zł

Uwielbiam taki minimalistyczny, nieoczywisty design. Brawo IKEA

4. Drzwi do regału IVAR – 170 zł/2 sztuki

OMG ktoś to genialnie wymyślił. Prosty regał IVAR teraz w tak megamocnej odsłonie? Coś rewelacyjnego. To mój kolejny zakup for sure.

5. Zegar ścienny STURSK 79,99 zł

Co tu dużo gadać. Super pomysł, minimalistyczny design. To musiało się udać.

6. Szafka z lustrem KORNSJO, 699 zł

Fajny, hotelowy pomysł

Dajcie znać, na FB , co Wam podobało się najbardziej!

Cały katalog znajdziecie TUTAJ

MOSIĘŻNE UCHWYTY MEBLOWE

Trendy wnętrzarskie na 2023 rok

Każdy rok przynosi ze sobą nowe trendy w świecie wnętrzarskim, które zmieniają sposób, w jaki aranżujemy nasze domy i mieszkania. W 2023 roku oczekujemy, że pojawią się nowe style, kolory i wzory, które przyniosą odświeżenie naszym wnętrzom. W tym artykule przedstawiam cztery główne trendy, które będą rządzić w świecie wnętrzarskim w 2023 roku. Co jednak

Czytaj więcej »
mosiężny uchwyt meblowy lana

Gdzie zamontować uchwyty meblowe – kilka obowiązujących trendów i zasad

Wydawałoby się, że montaż uchwytów meblowych to nie żadna filozofia – uchwyty meblowe montujemy na froncie meblowym aby otwierać i zamykać meble. Nic bardziej mylnego. To, gdzie umiejscowisz uchwyty może wpłynąć nie tylko na funkcjonalność użytkowania mebla, ale przede wszystkim na to jak ostatecznie będzie prezentowało się pomieszczenie. Nie wierzysz? Oto kilka sposobów montażu uchwytów

Czytaj więcej »
Mosiężne, złote uchwyty meblowe

Jak samodzielnie wymienić uchwyty meblowe w kuchni?

Kuchnia to jedna z większych inwestycji w mieszkaniu, wydatek i projekt, który planujemy na lata. Chcemy, żeby służyła nam długo, jednak co, jeśli chcemy odświeżyć wygląda mieszkania, a kuchnia – szczególnie ta w aneksie – jest jego ogromną częścią? Metamorfoza mieszkania za pomocą detali i dodatków to najlepszy i najtańszy sposób na szybką transformację mieszkania

Czytaj więcej »