Top 6 z nowego katalogu IKEA – moje typy

Przyszedł ten czas w roku.. magiczny czas. Czas nowego katalogu IKEA. Kocham IKEA słuchajcie. Co to jest za sklep. Jeśli się urządzaliście niedawno to na pewno się ze mną zgodzicie, że NIE MA drugiej takiej firmy meblarskiej, która zarówno instrukcje jak i technologie składania mebli opanowała po prostu do levelu majstersztyk.

Co przyjadą meble z jakiejś innej firmy to a to rurka nie pasuje, a to coś trzeba zgiąć, żeby weszło. Dajcie spokój, szkoda gadać.

Tylko w IKEI wszystko pięknie do siebie pasuje, a śrubek jest zawsze dokładnie tyle, ile trzeba – nie mniej, nie więcej.

Żeby w życiu było tak łatwo jak w tych instrukcjach, to wszyscy bylibyśmy szczęśliwi. Nie byłoby ani wojen ani koronawirusa.

A tak to jest jak jest 😂

Dziś moje top 6 z nowego katalogu IKEA – zdjęcia są podlinkowane do artykułów na stronie IKEA.

  1. Dywan tkany na płasko – MELHOLT – 249 zł

Piękny, naturalny, mega zgodny z tym, co mi aktualnie gra w duszy

2. Stół SKOGSTA – 1899 zł

Świetny, industrialny klimat

3. Krzesło YNGVAR – 399 zł

Uwielbiam taki minimalistyczny, nieoczywisty design. Brawo IKEA

4. Drzwi do regału IVAR – 170 zł/2 sztuki

OMG ktoś to genialnie wymyślił. Prosty regał IVAR teraz w tak megamocnej odsłonie? Coś rewelacyjnego. To mój kolejny zakup for sure.

5. Zegar ścienny STURSK 79,99 zł

Co tu dużo gadać. Super pomysł, minimalistyczny design. To musiało się udać.

6. Szafka z lustrem KORNSJO, 699 zł

Fajny, hotelowy pomysł

Dajcie znać, na FB , co Wam podobało się najbardziej!

Cały katalog znajdziecie TUTAJ

O mnie

OPA! Interiors to blog dla wszystkich kochających piękne wnętrza. 

To właśnie z miłości do nich powstała moja kolekcja uchwytów meblowych już dostępna W SKLEPIE

Całuski!

Olga

odkryj świat uchwytów i gałek meblowych opa!

Instagram

Archiwum

Gdzie kupić ciekawe fronty do mebli kuchennych IKEA? Przegląd

Jeśli śledzicie mojego bloga (albo jeśli przejrzeliście pobieżnie kilka wpisów) zauważyliście na pewno, że kocham sklep IKEA. Możecie się nabijać, możecie hejtować, ale ten sklep to ikona ( i nie – niestety IKEA nie zgłosiła się do mnie z atrakcyjną oferą współpracy – a ja wciąż czekam… choćby na zniżkę na pościel). Osobiście posiadam dar

Czytaj więcej »

Top 6 z nowego katalogu IKEA – moje typy

Przyszedł ten czas w roku.. magiczny czas. Czas nowego katalogu IKEA. Kocham IKEA słuchajcie. Co to jest za sklep. Jeśli się urządzaliście niedawno to na pewno się ze mną zgodzicie, że NIE MA drugiej takiej firmy meblarskiej, która zarówno instrukcje jak i technologie składania mebli opanowała po prostu do levelu majstersztyk. Co przyjadą meble z

Czytaj więcej »

Jak założyć i prowadzić sklep internetowy z domu [podcast]

No i udało się! Po dwóch postach udało mi się również nagrać dla Was odcinek do posłuchania. Przypomnę dla zagubionych – w serii: biznes e-commerce z domu, powstały dwa wpisy na blogu Jak zacząć Sprzedaż i marketing W odcinku podcastu poruszam wszystkie te kwestie i, oprócz mojej historii, poruszam tematy: Od czego zacząć planowanie założenia

Czytaj więcej »