opa! interiors logo
Szukaj
Close this search box.

Kategoria: Złote uchwyty meblowe

Podstawą selekcji uchwytów meblowych w naszym sklepie sa złote uchwyty meblowe, złote relingi meblowe oraz złote gałki meblowe wykonane z mosiądzu.

W związku z rosnącą popularnością uchwytów meblowych i dodatków do wnętrz w kolorze złotym stale poszerzamy naszą ofertę.

Dlaczego złote uchwyty meblowe?

Złote uchwyty meblowe wykonane ze szlachetnego metalu jakim jest mosiądz pięknie zdobią wnętrza w każdym stylu: od nowoczesnego po klasyczne. Świetnie prezentują się w zestawieniu z białymi i szarymi frontami meblowymi oraz z meblami w bardziej odważnych kolorach jak zieleń, niebieski czy bordo.

Uchwyty meblowe jakie znajdziecie w naszym sklepie łączy jedno: minimalistyczny, elegancki i ponadczasowy design. Produkty, które dla Was wybraliśmy mają stanowić uzupełnienie harmonijnego designu w Waszych wnętrzach. Biżuterię i dekorację dla mebli. Ich zadaniem nie jest przytłoczyć, a jedynie podkreślić myśl projektową we wnętrzu.

Czy wszystkie modele uchwytów mają ten sam odcień złota?

Tak, wszystkie nasze mosiężne modele uchwytów meblowych mają ten sam odcień złota – można je więc dowolnie łączyć aby osiągnąć pożądany efekt wizualny

poczytaj