Stylowe sofy do 2500 zł – przegląd

Nie ma co się oszukiwać. Życie w domu toczy się na kanapie. Tu rozmawiamy, oglądamy seriale na Netflixie, przytulamy się z rodziną, jemy obiady, pijemy wino.

Nie wiem jak u Was, ale u mnie to kanapa jest sercem domu. Żadna tam kuchnia czy stół.

Osobiście nie wyobrażam sobie kanapy małej – bez względu na powierzchnie jaką mam pod ręką. Kanapa musi być duża – narożnik najlepiej, jakiś gigant. Tylko tak dwie osoby mogą LEŻEĆ na niej w tym samym czasie. Jak inaczej? Ktoś siedzi na fotelu, kiedy ktoś inny leży? A jeszcze lepiej jak trzy, CZTERY osoby moga się razem walnąć. Czemu nie!

Kanapa to też taka rzecz, która zazwyczaj kosztuje w naszym salonie najwięcej. Wymiana kanapy kojarzy się z ogromnym wydatkiem i wielkim wysiłkiem – decyzją na lata.

I faktycznie tak jest. Jednak jeśli nie mamy pod ręką 10 koła luźnej gotówki nie musimy rezygnować ze stylu, wygody i klasy. Dlatego, klasycznie już, przychodzę Wam z pomocą i moim przeglądem.

Cel – stylowe sofy i narożniki

Budżet – 2500 zł.

Co udało mi się znaleźć? Moje top 10:

1. Niebeski narożnik, do uroczych wnętrz za 1895 zł

Słodko, uroczo, elegancko. Od mebel partner z funkcją spania.

2. Elegancki szezlong za 1399 zł

Idealny do spokojnych wnętrz, w których chcecie wypocząć.

3. W angielskim stylu, z funkcją spania za 2045zł !

Wygodniutka!

4. W najmodniejszym, welurowym obiciu za 1575zł

Głodnych różowych kanap zapraszam tutaj

5. Welur+butelkowa zieleń (czyli już modniej się nie da) za 1399 zł

Już serio się nie da modniej.

6. Tapicerowana za 2389 zł

Stylowa!

7. RE-WE-LA-CYJNY narożnik za 2449 zł

Osobiście mój faworyt z listy, zmieniłabym naturalnie obicie, bo tej ala jeans śrendnio mnie przekonuje, ale wyobraźcie sobie tylko ten narożnik w welurze! Wygląda na mega wygodny i chętnie bym się na nim położyła z lampką wina. Co tu dużo gadać.

8. Klasyczny skandynawski z Jyska w powalacjącej cenie 1500 zł

Teraz w promocji – jeśli nie chcecie szaleć w formą i kolorem, macie ograniczony budżet – to mój typ.

9. Mała sofka do pokoju dziecinnego za 595 zł

Utrzyma tylko do 100 kg więc ostrożnie!

10. Mała, modułowa za 1760 zł

Które Wam się podobają?

 

Besos!

 

EDIT

Musiałam dodać jeszcze jedną kanapę, która wpadła mi w ręce, więc będzie jedenasta.

Piękny narożnik za 1999 zł do zgarnięcia tutaj

 

 

 

 

Top 6 z nowego katalogu IKEA – moje typy

Przyszedł ten czas w roku.. magiczny czas. Czas nowego katalogu IKEA. Kocham IKEA słuchajcie. Co to jest za sklep. Jeśli się urządzaliście niedawno to na pewno się ze mną zgodzicie, że NIE MA drugiej takiej firmy meblarskiej, która zarówno instrukcje jak i technologie składania mebli opanowała po prostu do levelu majstersztyk. Co przyjadą meble z

Czytaj więcej »

Jak założyć i prowadzić sklep internetowy z domu [podcast]

No i udało się! Po dwóch postach udało mi się również nagrać dla Was odcinek do posłuchania. Przypomnę dla zagubionych – w serii: biznes e-commerce z domu, powstały dwa wpisy na blogu Jak zacząć Sprzedaż i marketing W odcinku podcastu poruszam wszystkie te kwestie i, oprócz mojej historii, poruszam tematy: Od czego zacząć planowanie założenia

Czytaj więcej »

Biznes e-commerce z domu: marketing i sprzedaż

Kiedy już odpowiednio przygotujemy się do założenia sklepu internetowego –  to znaczy: zbadamy potrzeby rynku i znajdziemy produkt który spełni jego oczekiwania, znajdziemy dla siebie odpowiednią platformę do sprzedaży przez Internet (stronę i sklep internetowy), zbudujemy społeczność (bądź przygotujemy się do zbudowania społeczności) która będzie naszą pierwszą grupą odbiorców – przyjdzie czas na marketing, sprzedaż,

Czytaj więcej »